pondelok 19. mája 2014

Úlovok zo SASHE: Luvdolls

V dnešnej dobe, by sme mali deťom vyberať hračky veľmi starostlivo, aby si láskavú spomienku na ňu mohli odniesť až do dospelosti. Tak prečo im nevybrať jednu od Luvdolls? Pod touto značkou vystupuje a tvorí šikovná maminka Lucia.

Sú to skutočne očarujúce bábiky, do ktorých sa zamiluje romantická duša na prvý pohľad. Všetky sú  originálne, prevažne v pastelových farbách. Sú ušité z kvalitných materiálov, precízne prepracované s dôrazom na detaily, tvorené s radosťou a láskou. A je to na nich vidieť.

Autorka už ako malá sedávala pri mamine, ktorá večne niečo šila, plietla či háčkovala, aby jej deti mohli nosiťniečo iné, možno krajšie, než bolo vtedy bežne dostupné v obchodoch. A to sa na nej definitívne podpísalo. A tak maľuje, šije, háčkuje, modeluje, brúsi a natiera, ale úplne najviac ju fascinuje detský svet. Najradšej tvorí v dcérkinej izbičke, v ktorej hľadá inšpiráciu. Tiež sa rada necháva inšpirovať bežným životom - prírodou, blogmi (prevažne švédskymi), časopismi o móde či bývaní. Jej najväčším kritikom je, ako to už býva, jej dcéra.

Momentálne sa Lucia venuje prevažne výrobe jahniatok, na ktorých zbožňuje ich jemnosť, nevinnosť a hravosť. Časom plánuje rozšíriť svoj obchodík aj o oblečenie, doplnky a nábytok pre jej bábiky. Ale aj oveľa viac. Pre Vás, deti.. malé, či tie, ktoré vo Vás prežili.

#100% handmade, 100% LUVDOLLS
Zdroj: Luvdolls 
Zdroj: Luvdolls


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára